ثبت نام در کارگاه ها همایش دهم 1396 (به همراه گواهی) (ویژه متقاضیان آزاد و پذیرفته شدگان مقالات)

ثبت نام در کارگاه ها (ویژه متقاضیان آزاد و پذیرفته شدگان مقالات)

??? شرایط ثبت نام: ثبت نام در کارگاه ها ویژه کسانی است که به صورت آزاد و یا به صورت ارائه مقاله (سخنرانی یا پوستر) در همایش شرکت میکند . در صورتی که شما مقاله ای ندارید و مایل به ثبت نام در کارگاه ها هستید، ابتدا باید ثبت نام آزاد کنید و سپس اقدام به ثبت نام در کارگاه ها کنید. در غیر اینصورت ثبت نام شما ناموفق در نظر گرفته میشود.
?صدور کارت: بعد از ثبت نام متقاضیان، برای آنها کارت صادر خواهد شد و در روز همایش با در دست داشتن کارت شناسایی عکس دار میتوانند نسبت به دریافت کارت همایش اقدام کنند. ( توجه: بعد از ثبت نام در سایت ، کارتی به صورت آنلاین صادر نمیشود)

?صدور معرفی نامه  برای مراکز یا دانشگاه ها برای مرخصی گرفتن و حضور در همایش: با توجه به این که کارت همایش در روز همایش داده میشود . آن دسته از پژوهشگرانی که میخواهند در همایش حضور پیدا کنند و نیاز به نامه معرفی نامه  یا تایید مقاله از طرف همایش را دارند تا بتوانند مرخصی بگیرند از محل کار یا تحصیل، میتوانند برای صدور معرفی نامه به این لینک مراجعه کنند.

ثبت نام آزاد: کسانی که مایل به ثبت نام و شرکت آزاد در همایش و دریافت گواهی حضور در همایش می باشند، می توانند تا تاریخ 96/۲/15 از طریق سایت همایش اقدام به ثبت نام نمایند، که هزینه شرکت در همایش به صورت آزاد، بابت حضور در جلسات سخنرانی، دریافت پک همایش، CD راهنمای همایش و خلاصه مقالات و پذیرایی میان وعده و ناهار و همچنین دریافت گواهی حضور در همایش  مبلغ ۳۰  هزار تومان  می باشد.

?هزینه ثبت نامهزینه ثبت نام طبق آخرین تخفیف های اعمال شده در اینجا قابل مشاهده است.

برنامه گارگاه های تخصصی و آموزشی دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم  بهداشتی کشور:

لازم بذکر است که ممکن است در عناوین و برنامه ها تغییراتی ایجاد شود . این تغییرات از طریق وب سایت همایش اطلاع رسانی خواهد شد .
??? برای تمامی کارگاه ها گواهی صادر خواهد شد.


 صدور گواهی کارگاه ها : گواهی در روز همایش بعد از اتمام پنل ها به متقاضیان داده میشود.

?وارد کردن کد پیگیری: لازم است در طول مراحل پر کردم فرم، کد پیگیری ثبت نام آزاد یا ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان رو وارد کنید.

مدت زمان همایش: زمان همایش یک روز خواهد بود . از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه تا ساعت 18 بعد از ظهر همایش ادامه خواهد داشت. ( برنامه دقیق همایش به زودی روی سایت قرار میگیرد)

? در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال، با بخش پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.
?محل برگزاری همایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواهد بود
? اطلاعات بیشتر و برنامه پنل همایش در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد

?مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا 18 اردیبهشت ماه 1396 خواهد بود (این زمان فعلا تمدید نخواهد شد)

?روش پرداخت هزینه ها: پرداخت هزینه های همایش  از طریق سایت همایش و به صورت اینترنتی و از طریق فرم زیر انجام می شود.

قبل از ثبت نام، خواندن کلیه نکات بالا الزامی است. در غیر اینصورت اشتباهات پذیرفته نخواهد شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *