پیام نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: ارتقاء بهره وری در آموزش، پژوهش و خدمات سلامت، مهم ترین اولویت دانشگاه در سال ۹۷

دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید، مهمترین اولویت دانشگاه در سال ۹۷ را ارتقاء بهره وری در آموزش، پژوهش و خدمات سلامت عنوان کرد.

متن پیام نوروزی رئیس دانشگاه به شرح زیر است:
«به نام خالق بهار»
«با دلی سرشار از امید، امیدی به وسعت خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۷ را به همه اساتید، دانشجویان و کارکنان تلاشگر تبریک و شادباش می گویم. از آفریدگار بی همتا و تدبیر کننده شب و روز می خواهم حال خوب لحظه تحویل سال همراه همیشگی تان در سال جدید باشد.
خرسندیم که هر ساله بهار با کاروان بزرگ ارائه خدمات سلامت عجین می شود و بخش های مختلف بهداشت و درمان، فوریت های پزشکی در کنار ناظران بهداشت محیط در تلاشند تا از تعطیلات نوروز، تنها خاطرات خوش در حافظه هموطنان عزیزمان ثبت شود.
در سالی که گذشت با همراهی و هم فکری دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی و مراکز بهداشتی، درمانی با ماه ها بررسی و برنامه ریزی، مهم ترین اولویت دانشگاه در سال ۹۷ تعیین شد. این هدف، ارتقاء بهره وری در آموزش، پژوهش و خدمات سلامت است. این مهم نه از طریق بخشنامه، بلکه فقط از طریق یک فرهنگ همه گیر سازمانی و با همراهی و همدلی همه استادان، کارکنان و دانشجویان به ثمر خواهد نشست.
با یاری خداوند متعال نتیجه این ارتقاء بهره وری در سال جدید ارتقاء شاخص های کیفی در خدمات آموزشی، پژوهشی و بهداشتی و درمانی و همچنین افزایش رضایت ذینفعان و هموطنان عزیزمان خواهد بود.
با اندوخته ای ارزشمند از اجرای طرح تحول نظام سلامت در سال های اخیر، تلاش خود را به کار خواهیم بست تا طعم شیرین خدمت در حوزه سلامت را همچنان به جمعیت تحت پوشش دانشگاه بچشانیم.
در سال پیش رو با نگاهی به مأموریت های مهم استانی، ملی و بین المللی دانشگاه در تلاشیم تا در حوزه های آموزشی، پژوهشی، درمانی و دانشجویی علاوه بر ارتقاء جایگاه دانشگاه، بتوانیم عرصه های جدیدی را برای توسعه و گسترش فعالیت ها بگشاییم.
امید داریم با استفاده از ظرفیت وسیع علمی و تحقیقاتی و برخورداری از منبع ارزشمند نیروی انسانی متخصص در حوزه سلامت، دانشگاه در سال ۹۷ بتواند به اهداف بلند علمی و خدماتی خود دست یابد.
بار دیگر با تبریک فرا رسیدن بهار و آغاز سال جدید؛ سلامتی، شادکامی و موفقیت خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در راه خدمت به مردم شریف ایران، تحت تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، با سیاست های ارزشمند دولت تدبیر و امید و هدایت جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را از خداوند رحمان خواستارم.
دکتر محمد آقاجانی
رئیس دانشگاه
منبع: sbmu.ac.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *